Медичні інструменти імпланти для ортопедії і травматології
+38 (067) 679-74-47

Про нас

ТОВ "Астер" являється виробником хірургічного інструментарію, імплантів, елементів зовнішньої фіксації для ортопедії і травматології.

Головний офіс  і виробничо-технічна база знаходиться  в місті Тернополі.

Висока якість виробленої продукції, яка в 2009 році була відзначена почесною   грамотою "100 кращих товарів України"  та ціни, що відповідають реаліям ринку, роблять продукцію нашого підприємства привабливою не тільки для медичних закладів, але і для фірм, які спеціалізуються на продажах.

Оптимальна кількість високопрофесійних інженерів та працівників, якісне технологічне обладнання і кращі сорти нержавіючої сталі являються основою динамічно розвиваючої виробничої бази ТОВ "Астер".

Запрошуємо всіх, кого зацікавила наша пропозиція, до взаємовигідної співпраці. Існує гнучка система знижок і різні форми оплати за нашу продукцію.

Вся продукція зареєстрована, на що отримані відповідні Свідоцтва про державну реєстрацію.

Ми ретельно розглянемо всі пропозиції щодо виробництва, реалізації, сервісного обслуговування нашої  продукції, а також спроектуємо та виготовимо інструмент на замовлення.

Крім цього, готові виконати будь-яке Ваше замовлення щодо поставок медичних інструментів та обладнання згідно Ваших потреб.